Śmierdzący problem

images

Każdy z nas spotkał się z osobą której zapach z ust był po prostu odrzucający. Ponieważ ciężko rozmawiać z takimi osobami, często są one izolowane przez społeczeństwo. Dodatkowym problemem jest to, iż nieprzyjemny zapach z ust nadal jest tematem tabu, a osoba której problem dotyczy zwyczajnie go nie czuje. Pomóżmy sobie i innym. Mówmy wprost o problemie.

Większość z was pewnie nie raz zastanawiała się z czego wynika ten problem. Otóż przyczyn może być wiele. Niestety większość jest wynikiem braku higieny.

 

Sam nieprzyjemny zapach to wydobywające się z ust lotne związki siarki które biorą się z:

-zgorzeli

-kamienia nazębnego i zapalenia dziąseł

nieleczonej próchnicy

-kłopotów gastrycznych

Wydawać się może, że pozbycie się problemu jest proste. Na rynku jest wiele preparatów które w szybki sposób maskują zapach , jest to działanie krótkotwałe. W domu warto używać np. Meridol Halitoza pasta płyn, warto również zakupić sobie skrobaczkę do języka.

Niestety problem z zasady jest bardziej złożony i dopóki nie usuniemy przyczyny stan waszego zapachu z ust będzie się pogarszał.

Natura za pomocą przykrego zapachu w transparentny sposób pokazuje nam problem, którego nie zauważamy. Zwykły człowiek nie zauważa zgorzeli, problemów z dziąsłami, kamienia na zębach czy problemów gastrycznych. Dlaczego? Ponieważ nie zawsze bolą, a w przeświadczeniu społeczeństwa jeśli nie boli to znaczy że jest O.K.

Więc co zrobić by pozbyć się przyczyny problemu i zadbać o zdrowie. Najlepszym sposobem jest bezbolesna wizyta higienizacyjna oraz kontrola u lekarza stomatologa. W trakcie wizyty higienistka zbada wasze dziąsła, usunie kamień nazębny również ten niewidoczny (poddziąsłowy) oraz zaleci odpowiednie preparaty do codziennego stosowania. Zazwyczaj efekt po takiej wizycie jest spektakularny. Zęby odzyskują swój naturalny biały kolor, znikają przebarwienia, stany zapalne dziąseł. Do pełnego efektu potrzebne jest również wyleczenie wszystkich zębów z próchnicą. Jeśli dodatkowo pacjent zaangażuje się w regularne mycie i dbanie o zęby zapach zniknie, a ogólny stan organizmu który jest zespołem naczyń połączonych poprawi się. Nie bójmy się mówić o tym problemie. 

layerProducts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2016 by Anita Walczak. All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 446 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 446 Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 461 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 461