Glimbax – lek na ból wywołany stanem zapalnym

 

 

 

Chcę wam przedstawić szczególny produkt w szerokim asortymencie płukanek do jamy ustnej dla pacjentów- Glimbax. Jest to produkt leczniczy w postaci płukanki, który zawiera jako substancję czynną diklofenak. Podstawą mechanizmu działania diklofenaku jest hamowanie aktywności cykloksygenazy, czyli enzymu, który bierze udział w syntezie prostaglandyn z lipidów błon komórkowych. Prostaglandyny prozapalne spełniają istotną funkcję w rozwoju objawów stanu zapalnego. Zaletą diklofenaku jest to, że hamuje także aktywność lipooksygenazy, czyli enzymu, który odpowiada za powstawanie innych czynników prozapalnych.

Podsumowując diklofenak jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym, przeciwbólowym.

Współczesna stomatologia dysponuje narzędziami i technikami, które nie dopuszczają do uczucia bólu w gabinecie podczas zabiegów, natomiast mamy sytuacje kliniczne, schorzenia i adekwatne do nich zabiegi stomatologiczne, w których po ustąpieniu znieczulenia pacjent odczuwa ból czy dyskomfort w domu.

W takich sytuacjach staram się maksymalnie zadbać o komfort pacjenta po zabiegu i w trakcie leczenia. Polecam im produkt, który zadziała miejscowo, świetnie znieczuli błonę śluzową oraz dziąsła co przyniesie pacjentowi poczucie ulgi. Jednocześnie przyspieszając gojenie się stanu zapalnego.

 

 

Kiedy polecam Glimbax?
– leczenie zapalenia dziąseł lub przyzębia
– odleżyny lub urazy mechaniczne spowodowane protezą
– urazy błony śluzowej i języka spowodowane aparatem ortodontycznym
– po zabiegach stomatologicznych tj. scaling głęboki, kiretaż, SRP, ekstrakcje, przeszczep dziąsła, implantacji, odsłonięcie implantu
– infekcje gardła
– afty

Czym się charakteryzuje Glimbax?
– jedyny produkt z diklofenakiem w postaci roztworu do płukania jamy ustnej
– brak alkoholu w płukance, technologia CDS
– działa miejscowo, szybko się wchłania, działa od razu po zastosowaniu
– przyjemny brzoskwiniowy smak
– bezpieczny, nawet w przypadkowo połkniętej dawce leku
– nie przebarwia zębów i nie pozostawia osadu
– dostępny w większości aptek
– atrakcyjna cena

Jak stosować Glimbax?

– Odmierzyć 15 ml płynu, na nakrętce jest miarka
– W zależności od intensywności stanu zapalnego płukać usta i gardło od 15 sekund do maksymalnie 1 minuty
– Używać 2-3 razy na dobę wg zaleceń lekarza lub higienistki

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.glimbax.pl , www.glimbaxstomatologicznie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2016 by Anita Walczak. All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 446 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 446 Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 461 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/anitawalczak/domains/sztukamyciazebow.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 461